KURZ MODELOVÁNÍ I (Praha)

Nový podzimní termín:

  • středy - 18,00 – 20,30 hod.
  • začínáme 12. října 2011 v Praze 

Kurz probíhá v osmi dvouapůlhodinových lekcích a je soustředěn především na modelování studií hlavy podle modelu, reliéfu a výroby sádrového odlitku. V jeho rámci budou poskytovány odborné konzultace.

Cílem kurzu je osvojení si základních modelářských a sochařských zručností a postupů, které vedou k úspěšnému zvládnutí modelace hlavy v sochařské hlíně na sochařském kříži a následného sádrového odlitku. Kurz je určen široké veřejnosti, začátečníkům i pokročilým. Je vhodný i jako příprava pro studium na SŠ nebo VŠ výtvarného směru.

Maximální počet 8 účastníků umožní v realizovaných cvičeních plně zohlednit modelářské dovednosti jednotlivých účastníků a individuální přístup.

Minimální počet uchazečů potřebných k otevření kurzu: 6 uchazečů

Počet uchazečů v kurzu: 8 uchazečůKurz modelování - portrét

Kurz vede: MgA. Ivana Kolářová

NÁPLŇ KURZU

Modelování má charakter sochařské práce s hlínou. Náplň kurzu se soustřeďuje především na prostorové ztvárnění portrétu s důrazem na správnou konstrukci/stavbu hlavy, proporce, anatomii a výraz, následného vytvoření sádrové formy a sádrového odlitku. Materiál je zahrnut v ceně kurzu.

TERMÍNY A DOBA TRVÁNÍ

Kurz probíhá v osmi dvouapůlhodinových lekcích s možností individuálních přestávek.

Kurz modelování probíhá v prostorách Domova Sue Ryder v Praze 4

Pokud máte o tento kurz zájem, prosím, dejte nám vědět zde.Kurz modelování - portrét

CENA

Celková částka činí  3 500,- Kč  na osobu za celý kurz. !!! Pokud přivedete na kurz dalšího studenta, kolegu nebo známého, bude Vám na Vaše kurzovné nabídnuta  sleva 10%!

V ceně kurzu je základní vybavení pro jednotlivé uchazeče:

  • sochařská točna, sochařský kříž, špachtle
  • materiál (sochařská hlína, sádra)
  • "studijní materiál"
  • zaplacený model/ka
  • občerstvení (káva, čaj)

REGISTRACE

Nezávazně se můžete přihlásit do kurzu a rezervovat si tak místo e-mailem, telefonicky nebo SMS viz. kontakty (uveďte, prosím, o který kurz a termín máte zájem, jméno + příjmení, kontaktní telefon nebo email).

V seznamu účastníků kurzu budete vedeni až v okamžiku uhrazení min. částky 1 000,-Kč (50%z celkové ceny kurzu nebo celého kurzovného) bankovním převodem na účet 8301051529/7940 nebo osobně po domluvě a to nejpozději 5 dnů před zahájením kurzu, popř. po telefonické domluvě s lektorkou kurzu.

Po úhradě kurzovného je přihlášení do vybrané skupiny závazné. V případě, že návštěva kurzu nebude možná, kurzovné se nevrací a je možné využít po domluvě náhradního termínu výuky.

Po zapsání dané částky na náš účet od nás dostanete písemné potvrzení o přijetí platby a vaší registraci.

Zbytek částky je splatný první den kurzu.

Přihlášku je možné zaslat písemně na adresu: MgA. Ivana Kolářová, Nádražní 902, 393 01 Pelhřimov; nebo emailem na adresu: ikolarova@yahoo.com nebo zde (prosím uveďte do předmětu emailu: Přihláška)

Přihláška musí obsahovat identifikační údaje uchazeče (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, kontaktní telefon, kontaktní e-mailovou adresu), označení kurzu nebo akce v souladu s nabídkou, termín konání kurzu.

Vaši přihlášku vám obratem potvrdíme.

Nezávazně se informujte a registrujte emailem prosím zde.