KURZ FIGURÁLNÍ KRESBY I (Pelhřimov)

Nový podzimní termín: 

  • úterky | 18,00 - 20,30 hod. 
  • začínáme 11. října 2011

Kurz probíhá v osmi dvouapůlhodinových lekcích a jeho náplní je studijní kresba figury podle živého modelu.

Cílem kurzu je osvojení si kreslířských zručností a postupů, které vedou k úspěšnému zvládnutí kresby figury, aktu a portrétu. Kurz je určen široké veřejnosti, začátečníkům i pokročilým. Je vhodný i jako příprava pro studium na VŠ výtvarného směru.

Maximální počet osmi účastníků umožní v realizovaných cvičeních plně zohlednit kreslířské dovednosti jednotlivých účastníků a individuální přístup.

Minimální počet uchazečů potřebných k otevření kurzu: 6 uchazečů.

Počet uchazečů v kurzu: 8 uchazečů.Kurz figurální kresby - akt

Kurz vede: MgA. Ivana Kolářová

NÁPLŇ KURZU

Náplň kurzu se soustřeďuje na kresebné zobrazení portrétu a lidské figury - aktu s důrazem na správnou konstrukci/stavbu figury i portrétu, proporce, anatomii a výraz s použitím různých kreslířských materiálů: uhel, rudka, sépie, křída, grafitová tužka apod. při různých kresebných způsobech: kresba pozitivní, negativní, kombinovaná atd., materiál je zahrnut v ceně kurzu.

TERMÍNY A DOBA TRVÁNÍ

Kurz probíhá v osmi dvouapůlhodinových lekcích, které jsou zhruba rozděleny do tří 45ti minutových bloků. Kurzy figurální kresby probíhají v prostorách Základní školy Komenského 1465 v Pelhřimově.

Pokud máte o tento kurz zájem, prosím, dejte nám vědět zde.Kurz figurální kresby - portrét

CENA

Celková částka činí  1 980,- Kč  na osobu za celý kurz = 8 lekcí. Nebo 200,- Kč na osobu za jednotlivou dvouapůlhodinovou lekci. !!! Pokud přivedete na kurz dalšího studenta, kolegu nebo známého, bude Vám na Vaše kurzovné nabídnuta  sleva 10%!

V ceně kurzu je základní vybavení pro jednotlivé uchazeče:

  • kreslící média (tužky, uhly, rudky, pastely, tuše apod.)
  • kreslící materiál (papír, skicák)
  • "studijní materiál"
  • zaplacený model/ka
  • občerstvení (káva, čaj, voda)

REGISTRACE

Nezávazně se můžete přihlásit do kurzu a rezervovat si tak místo e-mailem, telefonicky nebo SMS viz. kontakty (uveďte, prosím, o který kurz a termín máte zájem, jméno + příjmení, kontaktní telefon nebo email).

V seznamu účastníků kurzu budete vedeni až v okamžiku uhrazení min. částky 1 000,-Kč (50%z celkové ceny kurzu nebo celého kurzovného) bankovním převodem na účet 8301051529/7940 nebo osobně po domluvě a to nejpozději 5 dnů před zahájením kurzu.

Po úhradě kurzovného je přihlášení do vybrané skupiny závazné. V případě, že návštěva kurzu nebude možná, kurzovné se nevrací a je možné využít po domluvě náhradního termínu výuky. V případě neotevření kurzu se kurzovné vrací v plné výši.

Po zapsání dané částky na náš účet od nás dostanete písemné potvrzení o přijetí platby a vaší registraci.

Zbytek částky je splatný první den kurzu.

Přihlášku je možné zaslat písemně na adresu: MgA. Ivana Kolářová, Nádražní 902, 393 01 Pelhřimov; nebo emailem na adresu: ikolarova@yahoo.com (prosím uveďte do předmětu emailu: Přihláška) nebo emailem pomocí online formuláře zde (prosím uveďte do předmětu emailu: Přihláška) popřípadě telefonicky-osobně po domluvě.

Přihláška musí obsahovat identifikační údaje uchazeče (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, kontaktní telefon, kontaktní e-mailovou adresu), označení kurzu nebo akce v souladu s nabídkou, termín konání kurzu. 

Nezávazně se informujte a registrujte emailem prosím zde.