Otázky a odpovědi

Co musím umět, abych absolvoval kurz modelování?

Kromě ochoty učit se nové věci a zašpinit si ruce hlínou a sádrou, nemusíte umět nic :o)

Co musím umět, abych mohl/a absolvovat kurz figurální kresby?

Kurz je koncipován, jak pro absolutní začátečníky, tak pro pokročilejší výtvarníky, kterým chybí možnost praxe s živým modelem. Důraz je kladen na individuální přístup k potřebám a schopnostem každého uchazeče – kurz samotný určitě NENÍ závodem o nejvyšší příčky.

Co potřebuji na kurz figurální kresby?

Všechny potřebné pomůcky jsou v ceně kurzu. Chcete-li, vezměte si obuv na přezutí pro své vlastní pohodlí, jídlo a pití. Čaj a káva jsou v ceně kurzu a celou dobu kurzu k dispozici pro všechny účastníky kurzu.

Potřebuji na kurz figurální kresby vlastní kreslící desku?

Nepotřebujete - v kurzu figurální kresby máte k dispozici kreslící desku 70 x 100 cm a malířský stojan u kterého můžete stát nebo sedět.

Co potřebuji na kurz sochařského modelování?

Na kurz soch. modelování budete osobně potřebovat kus starého hadru a 2 igelitové tašky (ka zakrytí modelu), popř. pracovní úbor. Jinak je materiál jako soch. hlína a sádra, pomůcky - soch. špachtle, stojan apod. zahrnut v ceně kurzu a bude Vám poskytnut na místě.

Nejsem si jistá/ý, zda Vaše kurzy jsou pro mě to pravé?

 

To nevadí, nikdo Vás nenutí kupovat zajíce v pytli, pro nerozhodné nově nabízíme tzv.: "ukázkovou hodinu", kde si můžete vyzkoušet výtvarné techniky, prohlédnout si ukázky a informovat se o programu kurzů. Nejbližší ukázková hodina FIGURÁLNÍ KRESBY a SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ se koná v pátek 21. ledna 2011 v ZŠ Komenského v Pelhřimově od 18,30 hod. Přijďte a přesvědčte se sami. Ukázková hodina je nezávazná a zdarma.